KKK – Vastused Sinu küsimustele

KKK – vastused Sinu küsimustele

KKK - vastused Sinu küsimustele, uurib emu

Olen püüdnud ära aimata, mis küsimused võivad Sul tekkida seoses erinevate toimingutega sellel kodulehel. Et vastust kiiremini leida on KKK (Korduma Kippuvad Küsimused) jaotatud viide alaliiki.

Kui allpool olevad vastused Sinu küsimustele ei paku soovitud tulemust, saad oma probleemi mugavalt edastada siin - KONTAKT.  Püüan vastata esimesel võimalusel.

  • Konto all näed oma tellimuste ajalugu
  • Konto olemasolu võimaldab sooritada oste kiirelt ja mugavalt
  • Saad spetsiaalseid püsikliendi sooduspakkumisi
  • Saad võimaluse osta (või miks mitte, ka kingituseks) tooteid, mis e-poodi avalikult müüki ei tule

Kontole lisandub avatar automaatselt, kui oled registreerunud Gravatar keskkonnas

Jah. Tellimuse vormistamiseks ei pea looma ega omama kontot. Konto olemasolu annab lihtsalt lisavõimalusi, millest saab lugeda küsimuse “Miks on konto kasulik” vastuse alt

  • Ostu vormistamisel saab tasuda Montonio keskkonna kaudu, mis suunab Sind valitud panka. Makse sooritamine on kiire, lihtne ja turvaline. Peale ostu sooritamist, läheb Sinu tellimus teele

Ostukorvi saab panna igat toodet vastavalt laos hetkel saada olevale kogusele. Iga ostu sooritamisega kogust vähendatakse. Kui keegi jõuab vahepeal kinnitada oma tellimuse samale tootele, siis võib juhtuda, et maksma minnes on lao jääk vähenenud alla eelnevalt korvi asetatud toodete kogusest. Et kogemata ei tekiks nn lao miinusesse müüki, siis enne maksmist kontrollitakse lao seis veelkord üle ja vajadusel kuvatakse vastav teavitust

  • Tööpäeviti tellitud kaup liigub teele 24 tunni jooksul.
  • Nädalavahetustel  tellitud kaup alustab teekonda hiljemalt esmaspäeval
  • Riiklike pühade ajal tellitud kaup suundub teele hiljemalt pühadele järgneval esimesel tööpäeval
  • Üldreegel – nii kiiresti kui võimalik

Üldreeglina peaks pakike tellitud toodetega jõudma Sinu poolt valitud pakiautomaati järgmisel või ülejärgmisel päeval. Nädalavahetustel ja riiklike pühade ajal tehtud tellimuste kättesaamine võib mõned päevad hilineda.

Ostude mugavaks kättesaamiseks saab Kassa lehel valida lähima asukohaga Itella, Omniva või DPD pakiautomaadi. Võimaluse korral saame eelnevalt kokku leppides leida ka mõne muu sobiva lahenduse.

Hetkel ei saa Kassa lehel valida väljaspool Eestit asuvaid pakiautomaate ega ka kullerteenust. Juhul kui soovid oma tellimust saada Eesti piirest väljapoole, anna palun sellest teada siin – KONTAKT ja püüame leida sobiva lahenduse

See sõltub tootest ja soovitud kogusest. Külmprotsessi meetodil valminud seepide puhul läheb aega 5-6 nädalat. Valmismassist seepide puhul 1-2 nädalat.

Juhul, kui Sul ei õnnestunud leida vastust oma küsimusele, saad selle mugavalt saata siit- KONTAKT  Püüan vastata esimesel võimalusel.